Arı Poleni Süper Gıda Takviyesi ve Esansiyel Kaynağıdır.

ArI polenİ ile mÜkemmel performans!

 

 

Polen, bilhassa beraberinde arı sütü de kullanıldığı takdirde kullanıcılarına hayal edemeyecekleri bir performansın kapısını aralar. Kullanıcılar, eğer yaşamlarına bir miktar eksersiz de katarlarsa performans artışı daha da boyutlu olur.

Ağır hastalıklarla mücadelede polen kullanımı önemli bir gıda desteği olarak ağır süreci taşımada bünyeyi destekler. Öte yandan, gelişme çağındaki çocuk ve gençlerde arı sütü ve polen kullanımı zihinsel ve bedensel gelişmelerine yardımcı olur.

Bilgi almak istediğiniz konuları buraya yazarak enter'e basınız

 

-->Propolis, polen ve arı sütünün yararlarıyla ilgili ayrıntılı röportaj ve haberlere ulaşmak için tıklayınız<--


"....Polen yaşama yüksek performans getirir; Artık yararlanma sırası sizde!.... "

Arı Poleni vitamin, mineral, protein, aminoasit... yani yaşam için gerekli pek çok unsuru en yüksek oran ve kalitede içerir.. Bitkisel yaşamın özünün özü diye adlandırılan polenin bir diğer adı ise "mükemmel gıda"dır.

İnanılmaz oranlarda esanisyel ve B vitamini zindeliğe ve karaciğer sağlığına katkı sağlar. Büyüme çağında olanlara tam ihtiyaçlarını duydukları protein ve tüm esansiyelleri (bedende üretilemeyen tüm aminositler) sağlar. En yakın takipçisinden 200 kat daha fazla antioksidandır(Kansere karşı koruyucu). Polenin bir çay kaşığında 2 kilo kemiksiz ve yağsız et ya da 12 litre sütteki kadar esansiyel bulunur.

Total sindirimi sadece 2 saat süren polen, araştırmalara göre beden tarafından en kolay hazmedilen ve içerdiği esansiyel ve gıdalarla en hızlı şekilde vücudumuzda dolaşıma giren besinlerden biridir. Öğün sonraları beden kanının önemli bir kısmının sindirimde rol oynamasıyla gelen performans kaybı, öğün yerine polen alımında yaşanmaz. Bilakis polen ile gelen ekstra performans da eklenir. Yoğun iş hayatı ve toplantıları olan işadamları ya da zindeliğe ihtiyaç duyan bilim insanları ve öğrenciler polenin bu özelliğinden yararlanmak için bazı öğünlerinde sadece polen alabilirler. Bu şekilde ihtiyaç duyulan tüm esansiyel ve besinler alınmış olurken uzun süre tokluk hissi de duyulur. Öğün amacıyla polen alımı 25-30 grama kadar çıkarılabilir.

google reklam 2-530

Uyarı: İlk kez Polen alımı yapanları yarım çay kaşığı gibi küçük miktarlarla başlamaları ideal dozlara zaman içesinde yavaş yavaş çıkmaları önerilir!

Arı Poleninin bazı faydalarını şu başlıklarla özetleyebiliriz:

ARI Polenİyle ilgili bazi tanikliklar

Buket Doğan-İzmir

"Yakınım akciğer ca için bir sene tedavi gördükten sonra şifa buldu. Son kontrollerde bir şey çıkmadı. Arı sütü, propolis ve polen kullanmamızın büyük faydası oldu. Bunlara başladığımızdan bu yana gelişmeler yüzümüzü güldürdü. Dr. Metin beyin babası için anlattığı her şey aynı şekilde gelişti. Bizim hastamız da 45 kiloya düşmüştü. Doktorlar umutsuzdu. Ertuğrul beyin bize söylediği gibi kullanınca kısa zamanda yakınım toparlandı, güç kazandı, doktorları şaşırtacak şekilde tedaviye yanıt alındı. Katkılarınızdan ve bizi bilgilendirdiğinizden ötürü çok teşekkürler. Ayrıca benim ve yakınlarımın tavsiyesiyle sizden bu çok yararlı ürünleri alanlar da hep memnunlar. Herkese ve özellikle bu hastalıkla savaşan herkese şifalar diliyorum."

Ayşe Atardağ-Mersin

"İnternette araştırmalarım sonucunda Arı Dünyasından babam için arı sütü-polen-propolis aldım. Babam akciğer CA. Elhamdülillah çok faydasını gördük. Kemoterapi dönemlerini daha rahat geçiriyor. Ürünlere devam ediyoruz. İnşaallah daha iyi olacak."

Sibel-

"Öncelikle böyle bir site kurup bizlere yardmcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Ben arı sütü ve polenin çok faydasını gördüm.Mucizevi birşey öncelikle halsizliklerim ve yorgunluğum geçti. Çok sık grip olurken çok şükür artık olmuyorum, olsamda çok hafif atlatıyorum. İnsülin direncimde düzenleyici etkisi oldu. Böbreküstü bezimde kitle tespit edildi DHEAS 480 düzeyinde idi arı sütü ve polen kullandıktan sonra 160 seviyesine düştü.
En güzel ve en anlamlı sonuç ise 2 kür kullandıktan sonra bebek bekliyoruz. "

Zekiye Soyatik adına Hakan Soyatik- Isparta

"Merhaba Ertuğrul bey, Annemde (yaş 74) ikinci evre başında yakaladığımız kolon kanseri sonucu, başlanan tedavilerinin yanında yaklaşık 1 yıldır ürünlerinizi gönül rahatlığıyla kullanıyoruz. Ürünlerinizi kullanmadan önce metaztas oluştu ve akciğerlerde rastlandı. Kullandığımız andan itibaren, halsizlik, yorgunluk ve en önemlisi kemoterapi zamanlarının ağır-sancılı, iştahsızlık gibi hiç bir yan etkisini fazla yaşamadan, ayrıca; kemoterapi sonrasında immun sistemi savunmasız kalan annemin 1 yıldır inanın en ufak grip v.s. enfeksiyona yakalanmadan, rahat bir şekilde yaşamını mutlu bir şekilde sürdürmektedir. Kendini dinç hissetmesi, uykularının düzenli olması yanı sıra, kendi işini kendi görebilmesi de cabası. Moral yüksekliği ve hastalığının bilincinde, doktorlarının dediğine harfiyen uyan annem, sizlerin ürünlerini aynen tarif ettiğiniz gibi itinalı kullanmaktadır. Bu konuda yardımlarınız için teşekkürlerimi bir kere daha sunmak isterim. Doktorlar son çekilen PET BT lerde "Bize göre hastalığı durdurduk, hatta gerileme bile var" ancak ilacımıza (kemoterapiye) devam edeceğiz diyorlar. Buna bile çok şükür. Gelişmeleri sizlerle paylaşacağım. Sağlıcakla kalın. Başarılar dilerim."

Serkan-

"Bir internet ikonundan tanıştık. Kullanıcı yorumları dikkatimizi çekti. Çocuğumuz 10 yaşında epilepsi tedavisi görüyor. Ancak nöbetleri kontrol altında değil idi. Kullandığımız ilaçlar paralelinde 2 aydır Arı sütü, polen ve propolis veriyoruz. Arı sütü kullanmaya başladıktan sonra günlük olan nöbetlerimiz 25 güne uzadı. En önemli değişiklik ise 4 ay önce çektirdiğimiz EEG ile en son arı sütü kullandıktan sonra çekilen EEG arasında %70 iyileşme olduğu ortaya çıktı. Kullanmaya devam ediyoruz. Sebeb olanlara teşekkür ediyor ve Allah Razı Olsun diyoruz. "

Gönül- Balıkesir

"Tam 15 senedir denemediğimiz diğer bilinen hiç bir şey kalmadıktan sonra ve eşimle beraber her çareye başvurma kararlılığımızı hiç yitirmeyişimizin bir ödülü olarak Arı Dünyası'nı bulduk. Çok şükür ki bu pek uzun zaman tünelinin ardından inşallah biz de çocuk sahibi oluyoruz. Çok sevinçliyiz. Ne kadar şükretsek az! Çocuk sahibi olamayan herkese hem de herkese öneriyoruz!"

Songül İysa-

"Öncelikle çalışmalarınızın devamını dileyerek başlamak istiyorum 4 senelik evli olmamıza ve hiçbir şekilde korunmadığımız halde çocuk sahibi olamadık tevafuk üzeri internette sitenize girdim ve eşime bahsettim. Doktorların ikimizde de bir problem olmadığını sadece her bayan gibi kansız olduğumu belirttiler. Ürününüzü kullanmaya başlayalı tam 1 ay oldu şuan değerlerimin çok güzel olduğunu ve ne yaptığımı sordu doktorum ben de anlattım ve arı sütü ve polenin balla bir sürü faydasını gördüm; saç dökülmesi, yüzümdeki aknelerimde azalma oldu, vücudumdaki halsizlik, baş ağrısı en önemlisi de adele ağrılarım kesildi. Sizin bu rahatsızlıklarımın kesilmesine vesile olduğunuz için size cok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum çalışmalarınızda başarılar dileriz."

Şaban S. -Kayseri

Şaban S. -Kayseri

"Akciğer kanseriyle 18 aydır süren mücadelemizin büyük bölümünde arı sütü, propolis ve polen kullandık. Bir tavsiye üzerine Arı Dünyası ile temas kurmuştuk. Tatmin edici bilgi ve yönlendirmelerden hem biz yararlandık hem de pek çok kişiyi de bu ürünlere yönlendirdik. Biz çok faydasını gördük ve şu anda çok şükür kontrol grubundayız. Kullanmaya başlayınca hastamız çok direnç ve güç kazandı. İlkin ameliyat ihtimali pek tanımadılar. Hatta ciğerler su toplamaya başladığından nefes alması zorlaşmıştı. Ürünleri kullanmaya başladıktan kısa süre sonra daha rahat nefes almaya başladı ve tedaviye olumlu yanıt verdi. Sonunda ameliyat ettiler. Bizim bir talihimiz hastalığın yayılmaması oldu. Hastalığı öğrendiğimizin 2'inci ayından itibaren arı ürünlerini kullandığımızdan belki bu konuda da faydası olmuştur."

"Akciğer kanseriyle 18 aydır süren mücadelemizin büyük bölümünde arı sütü, propolis ve polen kullandık. Bir tavsiye üzerine Arı Dünyası ile temas kurmuştuk. Tatmin edici bilgi ve yönlendirmelerden hem biz yararlandık hem de pek çok kişiyi de bu ürünlere yönlendirdik. Biz çok faydasını gördük ve şu anda çok şükür kontrol grubundayız. Kovandan çıkan bu ürünlerde gerçekten şifa var. Pek çok şey denemiştik ama bu ürünlerden görülen yararlar gibisini görmedik. Bir kere hastamız çok direnç ve güç kazandı. İkincisi, kıyasladığımızda tedavilerden çok daha fazla istifade edildiğini gördük. İlkin ameliyat ihtimali pek tanımadılar. Hatta ciğerler su toplamaya başladığından nefes alması zorlaşmıştı. Ürünleri kullanmaya başladıktan kısa süre sonra daha rahat nefes almaya başladı. Zamanla tümörler küçüldü ve azaldı. Ameliyat ettiler ve ardından tekrar kemoterapi vermeye devam ettiler. Bizim bir talihimiz hastalığın yayılmaması oldu. Hastalığı öğrendiğimizin 2'inci ayından itibaren arı ürünlerini kullandığımızdan belki bu konuda da faydası olmuştur. Sonuç olarak, hastalara bu ürünleri özellikle öneriyoruz. Kendilerinde hastalık riski görenler de bizce kullanmalılar. Yol yakınken sigarayı herkes bırakmalı. Biz ailece, kardeşlerim, annem, babamda bazı yararlarını görür görmez bu ürünleri kendimizde de kullanmaya başladık. Herkese tekrar tekrar öneriyoruz. Bu arada Arı Dünyası çalışanlarına da bizi doğru şekilde, doğru ürünlere ve doğru kullanıma yönlendirdikleri için minnettarız. Saygılarımızla."

Ali Yavuz Çetin -İstanbul

"Ağır hastalıklarla uzun zamandır mücadele etmekten yorgun düşen ve yerinden kalkamayacak hale gelen annem tavsiye ettiklerinizle kısa zamanda toparlandı ve ayağa kalktı. Bu beklenmeyen ve anlatılmaz duygular uyandıran çok büyük sürpriz gelişme hepimizi sevinçlere gark etti. Benzer durumlar için herkese arı sütü, polen ve propolisi kesinlikle öneriyoruz. Ciddiyet ve hassasiyetle bize bu ürünler ve kullanımları konusunda yol gösteren Arı Dünyası çalışanlarına içten selam ve teşekkürler!"

Hakan İnanç -Ankara

"Arı sütü, propolis ve saf bal astım hastası olan ben, eşim ve kızımın hayatını kurtardı. Bu yıl hiç hasta olmadık herkese tavsiye ederim çok saglıklı ve mutluyuz teşekkürler arı dünyası. Hakan İnanç Ankara"

Havva -

"Merhabalar ben 30 yaşındayım 5 yıldır anne olmaya çalışıyorum benim tüplerimin biri kapalı birinde ise çok az bir açıklık var 3 tüp bebek denemesinde sonra normal yolla olması için ne yapabilirim sorusuna cevap ararken arı sütü ve polenle karşılaştım ari dünyasından bir yetkili bana iki aylık bir gebelik kürü önerdi ve iki ayın sonunda rabbimin izniyle şu an 6 haftalık hamileyim lütfen okuyan kardeşlerim denesinler inanın bişey kaybetmezsiniz ben herkese tavsiye ediyorum birde bu tür konulardaki yorumlara pek inanmazdım ama ben gerçek bir mucize yaşadım buna inanın...

dr.b -

"Selamlar.... Benim ananem 1,5 yıl önce over Ca Evre4(en ileri safha yumurtalık kanseri) olarak tanı aldı... Doktorlar ameliyatın mümkün olamdığını 1ay yaşayıp yaşamama konusunda da garanti veremeyeceklerini, istersek ve bünyesi kaldırırsa rahatlatma amaçlı ancak 1-2kür kemoterapi verebileceklerini pek kendimizi her türlü duruma hazırlamamızı söylediler... O arada şifa için alternatifler aramaya başladık... Birinin vesilesiyle arı sütü, polen ve propolis getirttik...Ananem kemoterapiler ve kontrolleri de aksatmadan bu ürünlere de devam etti, canı istemese de yemek yedi, ''ölüm Allah'tan AMA muhtaç etmesin'' dedi ama yaşamaktan da ümidini hiç kesmedi..Tabi kanserin yan etkisi olarak inatçı ateşler, konvülziyon da geçirdi... Sonra ne mi oldu?!... Ananem 6 kemoterapi aldı, ameliyat olabilecek duruma geldi ve kadın hastalıklarından ameliyat oldu, üstüne 4 kemoterapi daha verildi... Diğer organlardan DA kanser hücreleri temizlendi...Ananem yatağa bağımlı hale gelmişken şimdi kendi işini kendi yapar, ayağa kalkar hale geldi... O inandı, sebepleri yerine tam olarak getirdi Allah'a şükürler olsun ki Allah DA şifasını Verdi...Önce şifa için kullandığı arı sütünü, poleni, propolisi şimdi korunma amaçlı kullanıyor...Bütün hastaların şifa bulması dileğiyle...

Celal Yazıcı -Pendik-İstanbul.

"Merhaba BENİM KIZIM LOSEMI(ALL=TANISI). 4 sene içerisinde hastalık iki sefer nuksetti. İkincisinde ilik nakli yapılmışdı. Arı sütünün, propolisin ve polenin faydalarını daha öncede duyardım. Bu 3 ürünü kestane balıyla birlikte tedavi sırasında çocuğa yedirdim. Doktor ikinci bır ilik nakli gerek gormedi. Kan değerleri düzelmiş. Allahıma şükürler olsun arı ürünlerinin faydalarını gordum. İnşallah sızlerde faydasını görürsünüz...."

Nuri Atmaca -Kahramanmaraş.

"Bir yakınım için önerdiğiniz arı sütü ve polenden yarar gördük. Kendisi parkinson hastası. Titremeleri ileçlara rağmen azalmıyordu. Ürünleri kullanmaya başladığımızdan iki hafta sonra titremeler neredeyse durma noktasına geldi. Bunu gözümüzle görmesek inanmazdık çünkü, senelerdir doktorların da elinden birşey gelmemişti. Zaten doktoru da çok şaşırmış. Şu anda hasta size çok teşekkür ediyor."

Ufuk D. -Trabzon.

"Azospermi sorunu var. Tüp bebek için müracat ettiğimizde hiç sperm çıkmamıştı. Ertuğrul Bey'in önerdiği şekilde kürü bir süre uyguladıktan sonraki ilk sayımda bir milyon sperm çıktı. Bir çocuğumuz olabileceğine artık bir umudumuz var. Kullandığımız ürünler gerçekten çok etkili. Pek çok yönden de yararlarını hissediliyoruz. Örneğin, ben önceleri çabuk yoruluyordum. Arı sütü ve polen kullanmaya başladıktan sonra yorgunluk nedir bilmiyorum, desem abartmış olmam. Eşim de enerjisinin yükseldiğini bazı sıkıntılı durumlarının hafiflediğini söylüyor. Arı Dünyası ile tanıştığımızdan ve ürünleri aldığımızdan çok memnunuz."

Cihangir Kazancı -Kayseri.

"Babam, kolon kanseri. Hemeroid zannedildi ve ameliyat olurken anlaşıldı. Alınamayacak halde olduğu söylenince tedavi olmayı kabul etmedi. Pek çok şey denedik ve pek çok yere başvurduk ama hastalığı durduramadık. Bu arada karaciğere de sıçramış. Şu son bir aydır bize gönderdiğiniz ürünleri denemiştik. Bu süre içerisinde hastalık ilerlememiş. Büyümeye rastlanmadı. Bunun üzerine ürünleri devamlı kullanmaya karar verdik. Son durum bizi çok sevindirdi. Biz de hiç olmazsa yazarak sizinle paylaşalım diye düşündük."

Yiğit Akçin -Ankara.

"Sitenizde bu yazdıklarımın muhtemelen yayınlanacağı bölümde yazılanları ilk okuduğumda bana hayal gibi geldiğini itiraf etmeliyim. Hatta biraz abartıldığını dahi düşünmüştüm. Meme ca karaciğere metastaz durumu var. Arı Dünyası'ndan arı sütü, polen ve propolis özü temin ettik. Tarif edildiği gibi kullandığımızda bir hafta 10 gün sonra ağrılar azaldı. Ağrılar azaldıkça moral durumu düzeldi. Karaciğerdeki modullerin de küçüldüğü tesbit edilince yazılanların hepsinin doğru olduğunu anladım. Kanaatim tam oldu. Çünkü, daha önceleri modüllerde hiç küçülme görülmemişti. Özel olarak Ertuğrul Beye de teşekkür etmek isterim. Benzer sorunlar için Arı Dünyası ile irtibata geçilmesini öneririm."

Nesrin T. -İzmir.

"Tüp bebek denememiz sonunda sonuç verdi. Daha önce 2 defa daha denemiştik. İlkinde embriyo gelişti ama rahime tutunamadı. İkincisinde her şey iyi gitti derken, altıncı haftada düşük oldu. Tüm bunlar bizi maddi manevi çok yıprattı. Artık vazgeçer gibi olmuştuk ki, Arı Dünyası'ndan Ertuğrul Bey'den de fikir alalım dedik. Bize, tedavi sürecinde arı sütü ve polen kullanmamızı önerdi ve nasıl kullanacağımızı anlattı. Netice: Mükemmel! Gebelik süresince de kullandık. Çok şükür iri yarı ve eli yüzü düzgün bebeğimiz yaşama gözlerini açtı:) Çok mutluyuz! Ertuğrul Beye sonuç olumlu olursa tanıklık yapacağımıza önceden söz vermiştik. Hem sözümüzü tutmak, hem teşekkür etmek istedik hem de herkese gerçekten öneriyoruz!"

Nuri Çan -Burdur.

"Merhaba! Ertuğrul bey, arı sütü ve polen ile ilgili daha önceden ilgim ve araştırmam vardı. Daha önceden de çocuklarıma veriyordum. Ancak sizi bir televizyon programında izledikten sonra internetteki sayfanızı inceledim ve daha bilinçli kullanmak için sizinle iritbata geçtim. Bu görüşmeden sonra hayatımızda çok önemli bir değişiklik oldu. Eşimin uzun zamandan beri acı çektiği migren ağrıları vardı, özellikle tarif ettiğiniz özel karışımın etkisiyle arı sütü, polen, propolis ve özel bitki tozları kullandıktan sonra şu an migrenden eser kalmadı. Oysa gitmediğimiz doktor kalmadı derler ya o türden tüm araştırmalara rağmen geçmemişti. Kendim de çok yoğun bir işte çalışıyorum. Çocuklarım okuyor. Halen daim kullanıcıyız. Umarım bir çok kişiye de şifa kaynağı olur!"

Ela -İstanbul.

"Merhaba yaklaşık sekiz aydır arı sütü ve polen kullanıyorum. Uzun süredir düzenli olarak spor ve pilates yapıyorum. Hergün iki saatim sporla geçmesine rağmen kendimi hiç yorgun hissetmiyorum. Metabolizma yaşımı ölçtüklerinde altı yaş küçük çıktı ve metabolizmamın çok hızlı çalıştığını söylediler. Sabahları uyandığımıda yorgunluk ve bitkinlik diye birşey kalmadı. Kendimi çok iyi hissediyorum.. mutlaka deneyin! "

Aynur Ulaş -İstanbul.

"Hayli araştırdıktan sonra ürünlerinizi alıp kullandığımda bariz faydaları yaşayarak gördüm. Kemoterapiden çok çekiniyordum. Olumsuz bir şey yaşamadım. Propolis, Arı Sütü ve Polen kullandım. Bunlar, kendimi dinç ve iyi hissetmemi sağladı. Kemoterapi verilirken damar bulmakta zorlanılan durumlar görmüştüm. Yan etkiler sebebiyle kan değerleri düşen hastalara kemoterapi verilemediğine tanık olmuştum. Kan değerlerinin düşmesi, damarların daralması gibi sorunlar yaşamadım. Uzun tedavi süreçleri ardından artık 3 ayda bir kontrollere gideceğim açıklandı. Çok mutluyuz. Tavsiyeleriniz doğrultusunda yeni miktarlarla ürünleri kullanmaya devam edeceğim. Herkese öneriyorum. Arı Dünyası'na kanserle mücadelemde katkılarından dolayı teşekkür ediyorum."

Süleyman Yavuz.-Erzincan.

"Merhaba. Kardeşim kemoterapi görüyordu. yan etkileri için Ertuğrul beyle görüştüm. Sağolsun arısütü, bal, polen, propolisi kullanım talimatıyla gönderdi ve kullandık. Bitince tekrar sipariş verdik. Sayısız faydasını gördük. Şimdi babama ve anneme de alacağız. Sağolasın Ertuğrul bey... "

Z. T.-İstanbul.

" Bugüne kadar 6 kür aldık. Kemoterapinin yan etkilerinden hiç birini görmedik. Bize başta ishal, kusma ve bulantı yaşayacağımız söylenmişti. Doktorumuz dün ağrı kesici olarak ne kullandığımızı sordu. Oysa babamın hiç ağrı kesici talebi olmadı . Babam konuyu bilmediği halde içine kapanmış bir durumdaydı. Ürünleri kullandığımızdan bu yana daha mutlu ve daha pozitif. Ertuğrul Beyin başta önerdiği şekilde ürünleri kullandık ve söylenen tüm yararları gördük. Teşekkürler."

Alinkan Ailesi-Kuşadası.

"Senelerdir sizden arı sütü ve polen alıyoruz. Tüm bu zaman içinde ekstra enerji bulduk ve daha dayanıklı olduk. Yaşam tarzımızı devam ettirebilmemizde çok etkili oldu. Şu anda ikimiz de 60'ların ortasında olmamıza rağmen 10-15 sene öncesi kadar aktifiz. Arı Dünyası'nı herkese öneriyoruz!"

Salih Y-Ankara.

"Babam şu anda 4 grade kemik metastazı. Yaklaşık bir buçuk aydır kullandığımız arı ürünlerinden fayda gördüğümüze inanıyorum. Çünkü, kemoterapi sürecinde olduğu için bu sürede başka herhangi bir ilaç kullanılmadığı halde babam kendini iyi hissettiğini söylüyor. Moral olarak çok iyi. Kemoterapinin bulantı ve kusma gibi yan etkilerini de görmüyor. Dört dörtlük bir gıdalanma yok. Sadece meyve suyu, arı sütü, propolis ve polen veriyoruz. Buna rağmen emsallerine göre çok iyi görünüyor. Bu ürünlerden önce babam daha içine kapanıktı, telefonlara çıkmıyordu. Şimdi herkesle konuşuyor. Ürünleri alırken zihin ve psikoloji üzerinde etkileri ve moral olarak düzelme olacağı söylenmişti. Aynen söylendiği gibi oldu. Ürünleri aldığımıza memnunum. Bugün tekrar sipariş verdim. Etrafımda da tavsiyem üzerine alanlar var. Onlar da memnun olduklarını söylüyorlar. Saygılar."

Z.Z.-Edirne.

"Merhaba; Anne olma duygusuyla bir çok yöntem denedikten sonra, umtsuzluğumu sona erdiren arı sütü ve polenle tanıştım. İnanın kişi hangi dertten muzdaripse o konudaki bilgiler dikkatini çeker. Birgün internette gezerken ARI DÜNYASI sitesi dikkatimi çekti, siteyi inceledim ve güvenirliliğini kontrol etmek için Ertuğrul beyle bizzat görüştüm. E.bey bana, eşimin ve benim sabah akşam 1 tatlı kaşığı arı sütü ve 2 tatlı kaşığı polen kullanmamazı söyledi. Umutla kullanmaya başladık. Ve o güzel haberi anne olduğumu 2 ay sonra öğrendik. Özellikle tedavi ile birlikte daha çabuk sonuç verdiğini kesinlikle gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. İçinde tereddütü olan arkadaşlara endişelenmeyi bırakmalarını ve çocuk sahibi olmak istiyorlarsa arı sütü ve polen ile tanışmaları gerektiğini ısrarla tavsiye ediyorum. Özellikle bu konuda hiç bıkıp usanmadan sorularıma sabırla cevaplar veren , bizi bilgleriyle aydınlatan Ertuğrul bey'e çok teşekkür ediyorum. Umarım herkes bizim gibi arı ürünlerini kullanıp, rahatsızlığının sonucunda güzel haberler alır. KESİNLİKLE DENEYİN!"

Aysel Aygün.-İstanbul.

"Ben de 2 ay önce aldım bu ürünlerin üçünü. Kullanım şekillerini de sağolsun Ertuğrul bey gönderdi. Çok faydasını gördük. Ayrıca oğlumun saç diplerinde seboroik dermatit denen bir egzama vardı yaklaşık on yıldır çare bulamamıştık. Ona da propolis, pekmez ve polen karıştırıp verdim. Ayrıca da saç diplerine propolis sürdüm. Sonuç mükemmel. Çok şükür geçti. Ailecek kullanıyoruz. Teşekkürler arıdünyası ve Ertuğrul bey."

Ömer Nuri Selbek.-İstanbul.

"Yapım itibariyle oturduğum yerde hafif bir esinti olsa, bir pencere açık kalsa burnum akmaya başlardı. İşim icabı çok gezdiğimden soğuk havalarda hemen hasta olur ve eve döndüğümde yatak döşek yatar, antibiyotik alır, ampul çektirir, en az 3-5 gün ıstırap çekerdim. Bu durumuma doktorların tedavileri de tavsiyeleri de pek işime yaramamıştı. Kış başında bir televizyonda domuz gribine karşı propolis önerilince araştırıp internette sizi buldum. Bana arı sütü, polen ve propolisin değişik faydalarını anlatmanız üzerine bu ürünlerin hepsinden istifade etmek istedim. Şu anda geride kalan bu kış boyunca ürünleri kullanmamın sonucunu bildirmek istedim. Birincisi, bağışıklık sistemim sizin bana belirttiğiniz gibi güçlendi. Öyle güçlendi ki bu kış boyunca bir gün dahi eve hapsolmadım, ne ampul çektirmem gerekti ne de bir tane olsun antibiyotik kullanma lüzumü oldu. Eşim de ben de buna hayret ettik. Ayrıca, bu ürünlerle çok daha genç hissediyor insan!"

Fatma Gürbüz Yılmaz.-İstanbul.

"Merhaba Hocam, Hastalığımın seyri hakkında bilgi vermek istedim. Başlangıcından şimdiye kadarki durum: KURULUK ve mukozada yara oluşumu. -Halsizlik,yürüme zorluğu, görme eksikliği ve görme alanı darlığı, (Bu benim bulduğum isim) konuşma zorluğu, söylenilenleri anlayamama. Yutma zorluğu, sırt-omurga ağrısı, kalça kuşağı ağrısı, ense sertliği. Çene eklemlerinde sık sık görülen ağrı ve kramp. Ayrıca çene eklemlerinde gözle görülür şişkinlik.Yüz şeklinde değişiklik. Ayaklarda ve bacaklarda sık görülen kramp. Ayak bileklerinde şişkinlik ve ağrı. Boyun kaslarında ağrılı kramp.(..) Fatma Gürbüz Hanımın detaylı deneyim ve anlatımları için buraya tıklayınız.."

Perihan -İstanbul.

"Annem meme kanseriydi. Bir sene kadar önce aldılar. Şu anda başta sol kolunda olmak üzere bazı yerlerde kemiğe sirayet etmiş. Tekrar kemoterapi almaya başladık. Tam bu esnada sizinle irtibat kurarak üç ürünü de tedarik ederek tarif ettiğiniz şekillerde tatbik ettik. Kan değerleri son tetkiklerde yükselmiş görünüyor. Annem, geceleri uyuyamadığından şikayetçiydi ki şimdilerde ise bebek gibi uyuduğunu, ağrılarının da azaldığını bize bildirdi. Bu aşamada sizinle son durumu paylaşmak istedik. Saygılarımızla. "

Dilara Cengizler.-İstanbul-

"Merhabalar, sizden bal,arı sütü,polen,propolis sipariş vereli 1 ay oldu. Ve hergün başka başka etkilerini görüyorum. Kullanmaya başlamadan önce idrar yolu iltihapı yaşıyordum. Çok şiddetli. Çok kısa sürede inanılmaz bir şekilde düzeldim. Benim için daha da öneml bir şikayetim. Yıllardır denemediğim ne doğal ne de kimyasal ilaç kalmadı. Sonuç alamadım. Şiddetli regli ağrıları. Hastanelik olacak kadar. Bu karışım ile bir mucize yaşadım. Çok mutluyum. Şimdi kendimde takip ettiğim rahatsızlığım Sedef hastalığım. Bu rahatsızlığımda da gözle görülür ilerlemeler var. Gerçekten teşekkür ederim. Düzenli spor yapıyorum. Performansım arttı. Kas oranım da ki gelişmeleri size daha sonrabildireceğim. Tekrar teşekkür ederim. Sevgiler"

Nesli.-Zonguldak-

"45 yaşındayım. polen kullanmaya başlayalı yaklaşık iki hafta oldu. Bu süre içinde enerjimde farkedilir derecede artış oldu..sabahları daha dinamik uyanıyorum ve gün boyu yorgunluk hissetmiyorum.polen aldığımda daha geç acıkıyorum.sindirim sistemim daha güzel çalışıyor. kendimi daha genç hissediyorum, daha canlıyım kısacası. bu çok güzel bir duygu.herkese tavsiye ediyorum. (özellikle enerjisi düşük olanlara)"

Cevdet İlhan.-Amasya-

"Babam kanser ve beyne sıçramış durumda. Sağda solda araştırırken bir beyefendi arı sütü, polen, propolis kullanmamı önerdi. Annesi doktorların kemoterapiye son verip, 'mutlu edin' diyerek gönderdiğini, yaptığı karışımı günde 3 defa annesine verdiğini, annesinin doktorların umut kesmesinden sonra 2,5 sene daha yaşadığın anlattı. Ben de o beyefendinin yönlendirmesiyle sizden bu ürünleri alarak babama bu karışımı 8 saat arayla vermeye başladım. Henüz 2'inci gündü ki yatağından uzun süredir yardımsız kalkamayan babam, evde dolaşmaya, kendi işlerini görmeye başladı. Kullandıkça hastalıkla mücadele için güç buluyor sanki. Yatağa bağlı olmaktan bir nebze kurtulması bize yetiyor da artıyor. Ama faydaları bununla sınırlı değil. Moral olarak da babamı iyi görmeye başladık. Yaşama sıkı sıkı tutunmuş durumda. İnşallah bu dinçlik ve moralle olabildiğince uzun yaşar diye umuyoruz."

Selami K.-Bodrum

Sizden uzunca bir zamandır arı sütü ve polen alıyorum. 2 Sene önce her ay bir kaç kez sara nöbeti geçiriyordum. Kullanmaya başlar başlamaz nöbet araları açılmaya ve nöbetler hafiflemeye başladı. Son 4 aydır ise hiç nöbet geçirmedim. Tavsiye ettiğiniz gibi günde 10 gram kadar arısütü kullanıyorum. Haftada 100 gram kadar da polen. Benim durumumdaki herkese öneriyorum.

Sertaç Yavuz-İzmit

“Sitenizi 2 ay kadar önce gördüm. Doğrusunu isterseniz bazı şüphelerim vardı. Eskiden bu tür bir şeyi denemeye hiç gönüllü sayılmazdım. Nasıl olduysa sizden 2 kg polen almaya ikna oldum. Müthiş bir şeymiş! Aldığım polen neredeyse bitti. Bugün sizden 6 ay yetecek kadar yeniden ısmarladım. Enerji seviyem seviye atladı! Artık, uyanıp kendime gelmek için 6 kupa kahve içmem falan gerekmiyor. Geçen ay 3 kilo verdim çünkü metobolizmam da yükseldi. Çok daha enerjik oldum. Sabahları daha erken uyanıyorum. Yeni durum ailemin çok hoşuna gidiyor. Böylece onlarla daha çok zaman geçiriyorum. İçim resmen cıvıl cıvıl. Tanıdığım herkese "Polen kullanın, gerçekten işe yarıyor!" diye tavsiye ettim."

Harun Oktay.-Bursa

“4 aydır polen kullanıyorum. Kullanmaya başladığımın 2'inci haftası artık gün boyu daha az yorgun ve daha çok enerjik hissediyordum. 12 saat süren mesailerimde bana gerçekten yardımcı oluyor. Daha iyi uyuyorum. Daha az hastalanıyorum. Sindirim sistemim de olumlu etkilendi. Hemşire olan bir arkadaşım bana solunum sistemine iyi gelir diye tavsiye etmişti. Malesef, bir türlü bırakamadığım sigara alışkanlığım var. Biraz yürüyünce kısa ve ıslıklı nefesler başlıyordu. Şu anda çok daha iyiyim. Bu yazımı yayınlayacağınızı umarak, yararlarını görmek için herkese en az iki hafta boyunca kullanmalarını öneriyorum."

Ertan Gürsoy.-İstanbul

"Aslında polen sayfasında mı yoksa arısütü sayfasında mı yayınlarsınız bilmiyorum. Çünkü ben ikisini beraber kullanıyorum. Arısütü ve Polenle tanışmadan önce tam 125 kg idim. Boyum 165 cm. 40'lı yaşlardayım. Yazılarınızı okudum ve denemeye karar verdim. Sizden arısütü ve bir miktar polen aldım. Eve de bir koşu bandı.. Ağırlığımı taşıyabillmesi için en büyük ebadda olanı almak zorunda kaldım. Ve tavsiyenizdeki gibi kullanmaya başladım, bir yandan da koşubandına çıkıyordum.. Tabi sadece yürüyordum o zaman. Şu anda tam bir canlı tanık olarak yazıyorum. Sizin de belirttiğiniz gibi, gerçekten de arısütü ve polen insanı egzersize hazırlıyor, fiziksel olarak, belki zihinsel olarak da motive ediyor. Bugünlerde 85 kiloyum. Ancak, vücudumda ciddi kas kitlesi artışı var. Yani bu arı ürünlerinin kas yapıcı etkisi de var. Ve 11.8 km/h hıza kadar çıkabiliyorum koşu bandında. Çevremde beni tanıyan herkes, bugün sizin müşteriniz ya da müşteri adaylarınız oldular. Herkese tavsiye ediyorum. Kilolular, obezler, oturup yatmayı bırakıp yağlarını yakmaya karar versinler. Karar verdikten sonra da polen ve arısütü kullansınlar. Hemen yararını görecekler."

Yahya Eroğlu-İstanbul

“Arısütü ve poleni 70 yaşımda keşfettim. Bir süre tavsiye ettiğiniz gibi kullanınca bedenimin tüm hücreleri yaşamla doldu. Her geçen gün daha iyiye gidiyorum. Daha önceleri gerekli-gereksiz pek çok ilaç kullanıyordum, bugün çoğunu kullanmıyorum. Artık, önemli olanın hücrelerimizi canlı ve güçlü tutabilmemiz olduğunu biliyorum. Arısütü ve polen tam bu işe yarıyorlar. Herkese ve özellikle yaşamdan kopmak istemeyenlere tavsiye ediyorum."

google reklam 2-530

Önemli Not: Yukarıda yer alan tanıklıklarda arı ürünlerinden görüldüğü ifade edilen yararlar ile ürünlerden beklenen yararlar herkes için aynı şekilde ortaya çıkmayabilir. Arı ürünlerine genel allerjisi olanlar ve/veya polen allerjisi olanların ürünleri kullanmadan önce bir allerji uzmanına danışmaları önerilir. Arı ürünleri genel olarak tedavilere destek kategorisinde olup başlı başına bir tedavi olarak değerlendirilemezler.

----> Lütfen Arısütü Sayfamıza da gözatınız! <----

----> Lütfen Propolis Sayfamıza da gözatınız! <----

->Fiyatlarımıza, cazip satış koşulları ile kampanyalarımıza gözatmak için tıklayınız!<-

ARI POLENİ KALİTESİ

Arı poleni kalitesi içerdiği renk dağılımına, toplandığı bölgeye göre değişiklik gösterir. Dünya'da 2 temel ekol olarak İspanya ve Kanada polenleri başı çeker. İspanyol poleni dünya ticaretinde en çok talep edilendir. Bu poleni bitki örtüsüne bağlı olarak daha mat renk dağılımda olan Kanada poleni izler.

Yerli Polenimiz esas itibariyle İspanyol poleni sınıfında Akdeniz bitki örtüsünü yansıtan kalitededir. Ancak, profesyonel üretimi sınırlı olduğundan dünya piyasına girme oranı gerilerdedir.. Genelde Yerli arz-talep dengesi içinde kalmıştır. Yerli polen çeşitliliği içinde Karadeniz bölgesi poleni iç piyasaya pazarlamada öne çıkarılmıştır.

kullanim Şeklİ ve saklama koŞullari:


Buzdolabında Muhafaza Ediniz..

Arı Polenini buzdolabınızın raf bölümünde 18 ay süreyle saklayabilirsiniz.

Tüketim Miktarını Yavaş Yavaş Artırınız!

Genel kullanım amaçları için günlük 10-15 gr kullanımlası yeterlidir. Ancak direkt bu miktarlar ile başlamayınız! Önce, bir çay kaşığı miktar ile başlayıp her gün biraz artırarak bir-iki hafta içinde 10-15gr miktara ulaşabilirsiniz. Anabolik etkiler için ise günlük kullanım miktarını 32gr'ın üstüne çıkarmanız gerekir. Bu miktarın hedeflenmesi halinde kullanımın yine yavaş yavaş artırılmasıyla bir-bir buçuk aylık bir süreci beklemek gerekir. Kullanım dozunu 35gr'ın üzerine ise çıkarmayınız!

Yukarıda yer alan miktarlar yetişkinler içindir. Çocuklar için ise 3-5 gr'lık bir tüketim yeterlidir. Yaş aralığı 2-6 olan çocuklar için ise günlük tüketim 2 gr olarak tavsiye edilmektedir.

google reklam 2-530

 

Arı Polenini Kullanmadan Önce Bir İşlem..

Satışa sunduğumuz Arı Poleni, organik ve doğal şartlarda direkt arı kovanları girişlerine takılan filtrelerle elde edilmiştir. Ve özelliklerinin kaybolmaması için başka bir işlemden geçmeden sadece naturel yollarla kurutulmuştur. Bu nedenle ürün içerisinde binde biri aşmayan miktarlarda toz unsuru bulunabilir. Kullanmadan, önce bir miktar suya konulduğunda toz su yüzene çıkar ve siz kaşıkla alarak bundan temizleyebilirsiniz.

Kullanım Şekileri...

Arı Polenini pek çok şekilde kullanabilirsiniz. Hatta siz de kendinize en uygun farklı bir yol bulabilirsiniz. Polen, suda ve sıvıda bir süre kaldığında erir.. Çok hafif ısıtılmış sıvıda (40-45 dereceye kadar... Daha sıcak ortamlarda özelliğini kaybetmeye başlar.) ise çayda şekerin eridiği gibi hemen çözülür. Bu çözeltiyi ister meyve suyuyla, ister sütle beraber isterse sade şekilde kullanabilirsiniz.. Fazla kaloriden sakınılması noktasından sade şekilde tüketilmesini öneriyoruz. Tadı biraz şekerimsidir. Ancak, ağız tadınıza uymaz ise ve başka besin katkılarıyla tüketmek istemiyorsanız.. Bir kaşıkla ağzınıza atıp üzerine bir bardak su içerek hap gibi de yutabilirsiniz.

Çocuklarınıza Sevecekleri Karışımlar İçinde Veriniz..

Polenin tadı çocukların hoşuna gitmeyebilir. Çocuklarımıza şekerli süt ya da bal içinde karıştırarak verebiliriz.

Yan Etkileri

Saptanmış herhangi bir yan etkisi rapor edilmemiştir. Bahar Nezlesi de denilen Polen alerjisi olanlar ise kesinlikle kullanmamalıdırlar.

Arısütü gibi polen de metabolizmayı olumlu etkiler. Ancak, hareketsiz kalmada ısrarlı olanlar için ve obezliğe yatkın çocuklar için kullanımlarda kilo kontrolü de yapılmalı, egzersiz ve hareketli olmaya yönlendirmeliyiz.

-->Propolis, polen ve arı sütünün yararlarıyla ilgili ayrıntılı röportaj ve haberlere ulaşmak için tıklayınız<--

Arı Sütü, Polen, Propolis, Gerçek Bal Gibi Arı Ürünlerinin Diğer Sayısız Yararlarına Anasayfa'mızdan Ulaşabilirsiniz. <--Tıklayınız.